Atlas technik znieczulenia regionalnego pod kontrolą ultrasonograficzną

  1. Home
  2. Bookstore
  3. Atlas technik znieczulenia regionalnego pod kontrolą ultrasonograficzną

Atlas technik znieczulenia regionalnego pod kontrolą ultrasonograficzną

By Andrew T. Gray

Rent or Buy eTextbook

Expires on May 6th, 2022
$52.99

Publisher List Price: $0.00

Atlas technik znieczulenia regionalnego pod kontrolą ultrasonograficzną należy do podręczników modelowych, wskazujących na postęp technologiczny, w tym wypadku rozwój utrasonograficznych technik obrazowania, wpływa na praktyczne możliwości doskonalenia technik znieczulenia regionalnego.

Autor książki jest uznanym od lat międzynarodowym autorytetem w dziedzinie klinicznego zastosowania ultrasonografii w blokadach nerwów obwodowych.

Atlas składa się z siedmiu części oraz dwóch aneksów - testów samokontroli. W każdym z rozdziałów poruszono wszystkie teoretyczne i praktyczne zasady identyfikacji struktur anatomicznych i przeprowadzania blokad obwodowych z użyciem USG.

Podstawy obrazowania i sposoby identyfikacji struktur anatomicznych stanowiąważny wstęp do szeroko i kompetentnie przedstawionych części praktycznego stosowania znieczulenia regionalnego pod kontrolą ultrasonograficzną: kończyny górnej, kończyny dolnej, nerwów tułowia, głowy oraz szyi. W każdym przypadku przedstawiona jest sugerowana przez autora technika wykonania zabiegu, często ze wskazaniem jej zalet i wad. Opisowi towarzyszy bogato ilustrowany i szczgółowo omówiony oryginalny materiał ultrasonograficzny.

Subject: Allied Health & Medical -> Health Professions -> Radiologic Sciences

Atlas technik znieczulenia regionalnego pod kontrolą ultrasonograficzną
Publisher: Elsevier Health Sciences (US) 9/24/12
Imprint: Elsevier Urban & Partner
Language: Polish

ISBN 10: 8376097806
ISBN 13: 9788376097800
Print ISBN: 9788376096230

Live Chats